72 Hodin – soutěž

Napsal: Jarda | Dne: 17.10.2020

Kategorie: Fotogalerie a kronika 2020 Novinky On line schůzky

72 Hodin - soutěž

Protože v současné době platí nařízení vlády, která zakazují organizovat akce našeho oddílu „Na živo“, tak jsme vymysleli řešení, aby tato skvělá akce s několikaletou tradicí nezapadla a mohli jste se jí všichni zúčastnit a přitom nic neporušit.

Radambuk vyhlásil fotografickou soutěž v rámci 72 hodin (pravidla naleznete dole v příloze)

Stačí, když třeba sami, nebo s rodiči vyrazíte do nejbližšího okolí vašeho bydliště, nebo kamkoli jinam a vyčistíte jej od odpadků. Také můžete pomáhat nejen přírodě, ale i ostatním lidem. Nebo zkuste splnit jednu z výzev, které jsou také v přiloženém plakátku dole na této stránce.

Fotografii, jak provádíte některou z činností, nebo třeba plníte výzvu zašlete na mou emailovou adresu a na email uvedený na plakátku. Pokud to stihnete včas, čeká vás kromě dobrého pocitu i krásné tričko 72 hodin (uznávané jako oddílové) a možná i další drobné překvapení. samozřejmě se uvidíte i na webu.

Více podrobností o projektu 72 hodin naleznete na stránkách: https://www.72hodin.cz/

První projekt „Úklid sídliště“

Kačí, Bára a Áňa, se rozhodli, že jim vadí nepořádek, který je kolem jejich domů a školy na sídlišti kde bydlí. Tak i přesto, že bylo deštivé počasí sebrali igelitové pytle a rukavice a šli uklízet. Podařilo se jim vyčistit pořádný kus sídliště a nasbírali několik plných igelitových pytlů odpadků, mezi kterýi byl třeba i deštník. Patří jim velký dík a fota putují nejen sem na web ale i do soutěže.

Druhý projekt „Úklid v okolí svého bydliště – v obci Závraty“

V neděli 25.10. bylo krásné odpoledne a proto se Adam s Emou a taťkou vypravili v rámci akce 72 hodin vysbírat odpadky v okolí bydliště. Udělali tak velmi záslužný skutek nejen pro sebe ale i pro přírodu a své okolí. Moc děkujeme za to že se akce zúčastnili!!