Seznamy členů táborů 1998 – 2016

Zařazení: Bývalí členové

V záložce bývalí členové jsou fotografie členů, které se nám podařilo ve fotoalbumech dohledat, bohužel je stále velký počet členů, který jsme nedohledali.  Budeme rádi, když nám nějakou fotečku zašlou.

27. tábor- Seznam účastníků tábor 2016 – Tajemství starého kina

1 Ruda Rudolf Matoušek
2 Řízek Matěj Hájek
3 Kačka Katka Rosenthalerová
4 Áďa Adéla Valdová
5 Lukáš Lukáš  Stropnický
6 Pepin Josef Glaser
7 Vojta Vojtěch Kopecký
8 Kozel Marek Kantor
9 Bobo Jakub Rosenthaler
10 Tereza Tereza Jansová
11 Kačenka Kateřina Babická
12 Jonáš Jonáš Pígl
13 Áňa Aneta Beníšková
14 Mates Martin Babický
15 Lulu Lucie Rosenthalerová
16 Barča  Bára Jaklovská
17 Strejda Dominik Vrátný
18 Adam Adam Slavík
19 Anička Anna Matoušková
20 Matěj Matěj Černý
21 Dan Dan Bronec
22 Eliška Eliška Jaklovská
23 Pája Pavel Vrátný
24 Jiří Jiří Hůna

Rádci

Barča Barbora Strnadová
Zíza Jan  Rosenthaler
Tomula Tomáš Babický
Čipusík Pavel Prokop

Dvojka Jan Rosenthaler

Vedoucí

Brouček David Novák
Upír Tomáš Joch
Žralok Petr Žáček
Datel Martin Rychtařík
Lucka Lucka Strnadová
Harry Petr Šílený
Blesk Jan Navrátil
Růža Ludmila Valdová

Jarda Babický

Katka Babická

František Babický

Jana Rosenthalerová

Eva Rosenthalerová

26. tábor – Seznam účastníků tábor 2015- Řecko aneb boj s Titány
1 Čipusík Pavel Prokop
2 Ruda Rudolf Matoušek
3 Řízek Matěj Hájek
4 Kačka Katka Rosenthalerová
5 Áďa Adéla Valdová
6 Lukáš Lukáš  Stropnický
7 Pepin Josef Glaser
8 Drago Lukáš  Šílený
9 Terka Tereza Matějková
10 Bobo Jakub Rosenthaler
11 Tereza Tereza Jansová
12 Kačenka Kateřina Babická
13 Jonáš Jonáš Pígl
14 Kuba Jakub Černý
15 Mates Martin Babický
16 Lulu Lucie Rosenthalerová
17 Emma Emma Kramárová
18 Domča Dominik Vrátný
19 Adam Adam Slavík
20 Anička Anna Matoušková
21 Matěj Matěj Černý
22 Dan Dan Bronec
23 Eliška Eliška Jaklovská
24 Pavel Pavel Vrátný

Rádci

Barča Barbora Strnadová
Zíza Jan  Rosenthaler
Tomula Tomáš Babický
Dvojka Jan Rosenthaler
Růža Ludmila Valdová

Vedoucí

Brouček David Novák
Upír Tomáš Joch
Žralok Petr Žáček
Datel Martin Rychtařík
Lucka Lucka Strnadová
Harry Petr Šílený
Blesk Jan Navrátil

Jarda Babický

Katka Babická

František Babický

Jana Rosenthalerová

Eva Rosenthalerová

Seznam účastníků oddílového   tábora T.O.JEŽCI 2014 – Piráti z Karibiku

ČÍSLO PŘEZDÍVKA JMÉNO PŘÍJMENÍ
       
1 Čipusík Pavel Prokop
2 Ruda Rudolf Matoušek
3 Řízek Matěj Hájek
4 Kačka Katka Rosenthalerová
5 Áďa Adéla Valdová
6 Lukáš Lukáš Stropnický
7 Pepin Josef Glaser
8 Drago Lukáš Šílený
9 Terka Tereza Matějková
10 Bobo Jakub Rosenthaler
11 Tereza Tereza Jansová
12 Kačenka Kateřina Babická
13 Jonáš Jonáš Pígl
14 Kuba Jakub Černý
15 Mates Martin Babický
16 Lulu Lucie Rosenthalerová
17 Emma Emma Kramárová
18 Domča Dominik Vrátný
19 Adam Adam Slavík
20 Anička Anna Matoušková
21 Matěj Matěj Černý
22 Dan Dan Bronec
23 Eliška Eliška Jaklovská
24 Pavel Pavel  

 

Barča Barbora Strnadová
Zíza Jan Rosenthaler
Tomula Tomáš Babický
Dvojka Jan Rosenthaler
Růža Ludmila Valdová
     
     
Brouček David Novák
Upír Tomáš Joch
Žralok Petr Žáček
Datel Martin Rychtařík
Lucka Lucka Strnadová
Harry Petr Šílený
Blesk Jan Navrátil
Jarda Babický
Katka Babická
Fany Babický
   
Eva Rosenthalerová
Jana Rosenthalerová

Seznam účastníků oddílového   tábora T.O.JEŽCI 2013 – Zlatá horečka

ČÍSLO PŘEZDÍVKA JMÉNO PŘÍJMENÍ
1 Blesk Jan Navrátil
2 Bobo Jakub Rosenthaler
3 Čipusík Pavel Prokop
4 Dvojka Jan Rosenthaler
5 Harry Petr Šílený
6 Kačka Kateřina Rosenthalerová
7 Lulu Lucie Rosenthalerová
8 Ruda Rudolf Matoušek
9 Růža Ludmila Valdová
10 Řízek Matěj Hájek
11 Tomula Tomáš Babický
12 Zíza Jan Rosenthaler
13 Žralok Petr Žáček
14 Míša Michal Řepa
15 Lukáš Lukáš Stropnický
16 Pepin Josef Glaser
17 Luky Lukáš Šílený
18 Terka Tereza Matějková
19 Mates Martin Babický
20 Tonda Antonín Hruška
21 Tomáš Tomáš Rossmann
22 Janička Jana Babická
       
  Datel Martin Rychtařík
  Upír Tomáš Joch
   
Jarda Babický
Katka Babická
Fany Babický
   
Eva Rosenthalerová
Jana Rosenthalerová

Seznam účastníků oddílového   tábora T.O.JEŽCI 2012 – Flinstounové

ČÍSLO PŘEZDÍVKA JMÉNO PŘÍJMENÍ
1 Žralok Petr Žáček
2 Blesk Jan Navrátil
3 Mářa Marek Pígl
4 Lucka Lucka Strnadová
5 Barča Barbora Strnadová
6 Růža Ludmila Valdová
7 Tomula Tomáš Babický
8 Dvojka Jan Rosenthaler
9 Zíza Jan Rosenthaler
10 Bobo Jakub Rosenthaler
11 Čipusík Pavel Prokop
12 Lulu Lucie Rosenthalerová
13 Nikča Nikola Šindelková
14 Kačka Kateřina Rosenthalerová
15 Řízek Matěj Hájek
16 Ála Alena Hepnarová
17 Ruda Rudolf Matoušek
18 Filip Filip Šindelka
19 Janička Jana Babická
20 Terka Tereza Matějková
21 Páťa Patrik Suchý
22 Mates Martin Babický
23 Šmudla Tomáš Krkoška
24 Brouček David Novák
25 Datel Martin Rychtařík
26 Upír Tomáš Joch
27 Bořek Tomáš Kortus
   
Jarda Babický
Katka Babická
Fany Babický
Indy Babická
Eva Rosenthalerová
Jana Rosenthalerová

Seznam účastníků oddílového   tábora T.O.JEŽCI 2011 – Hledači pokladů

 

PŘEZDÍVKA

JMÉNO

PŘÍJMENÍ

1 Upír Tomáš Joch
2 Šmudla Tomáš Krkoška
3 Žralok Petr Žáček
4 Copatá Karolína Houfková
5 Blesk Jan Navrátil
6 Brouček David Novák
7 Mářa Marek Pígl
8 Lucka Lucka Strnadová
9 Barča Barbora Strnadová
10 Monča Monika Wawrová
11 Růža Ludmila Valdová
12 Tomášek Tomáš Babický
13 Dvojka Jan Rosenthaler
14 Zíza Jan Rosenthaler
15 Kuba Jakub Rosenthaler
16 Mini Copatá Klára Houfková
17 Pája Pavel Prokop
18 Lulu Lucie Rosenthalerová
19 Nikča Nikola Šindelková
20 Matěj Matěj Hájek
21 Datel Martin Rychtařík
22 Čoky Anna Žáková
23 Bořek Tomáš Kortus
24 Patrik Patrik Suchý
25 Alča Alena Hepnerová

Seznam účastníků oddílového   tábora T.O.JEŽCI 2010- Rytíři pětilisté růže

 

PŘEZDÍVKA

JMÉNO

PŘÍJMENÍ

1 Upír Tomáš Joch
2 Šmudla Tomáš Krkoška
3 Datel Martin Rychtařík
4 Žralok Petr Žáček
5 Copatá Karolína Houfková
6 Blesk Jan Navrátil
7 Brouček David Novák
8 Mářa Marek Pígl
9 Lucka Lucka Strnadová
10 Barča Barbora Strnadová
11 Monča Monika Wawrová
12 Růža Ludmila Valdová
13 Janička Jana Babická
14 Tomášek Tomáš Babický
15 Dvojka Jan Rosenthaler
16 Zíza Jan Rosenthaler
17 Kuba Jakub Rosenthaler
18 Kuba Jakub Skalička
19 Vojta Vojtěch Brabec
20 Mini Copatá Klára Houfková
21 Lulu Lucie Rosenthalerová
22 Kačka Kateřina Rosenthalerová
1 Jarda Jaroslav Babický
2 Indy Veronika Simotová
3 FaŇula Františšek Babický
4 Vilík Jakub Biler
5 Katka Kateřina Babická
6 Pája Pavla Čힾkovská
7 PeĎo Petr Knyttl
8 Peprník Martin Babický

Seznam účastníků oddílového   tábora T.O.JEŽCI 2009 – Asterix a Obelix

  přezdívka jméno příjmení
1 Upír Tomᚹ Joch
2 ŠŠmudla Tomᚹ Krkošška
3 Datel Martin Rychtařík
4 ŽŽralok Petr ŽŽáček
5 Copatá Karolína Houfková
6 Blesk Jan Navrátil
7 Brouček David Novák
8 Mářa Marek Pígl
9 Harry Petr ŠŠílený
10 Lucka Lucka Strnadová
11 Barča Barbora Strnadová
12 Monča Monika Wawrová
13 Judy Sabina Stropková
14 Rùžža Ludmila Valdová
15 Čoky Anna ŽŽáková
16 Verča Veronika Strnadová
17 Adam Adam Strnad
18 Dan Daniel Brodský
19 Zuza Zuzana Brodská
20 Janička Jana Babická
21 Honzík Jan Gucko
22 TomṚek TomᚠBabický
23 Copatá mini Klára Houfková
24 Barbora Barbora ŠŠpinarová
1 Jarda Jaroslav Babický
2 Indy Veronika Simotová
3 Faňula Františšek Babický
4 Vilík Jakub Biler
5 Katka Kateřina Babická
6 Pája Pavla Čížkovská
7 Peďo Petr Knyttl
8 Peprník Martin Babický

Seznam účastníků oddílového   tábora T.O.JEŽCI 2008 – Indiánskou stezkou

  přezdívka jméno příjmení
1 Upír Tomᚹ Joch
2 Monča Monika ŠŠoberová
3 ŠŠmudla Tomᚹ Krkošška
4 Datel Martin Rychtařík
5 ŽŽralok Petr Žáček
6 Copatá Karolína Houfková
7 Blesk Jan Navrátil
8 Brouček David Novák
9 Mářa Marek Pígl
10 Petr Petr ŠŠílený
11 Lucka Lucka Strnadová
12 Barča Barbora Strnadová
13 Monča Monika Wawrová
14 Judy Sabina Stropková
15 Rùžža Ludmila Valdová
16 Filip Filip Ferenčák
17 Janička Jana Babická
18 Barbora Barbora ŠŠpinarová
19 Johanka Johanka Troupová
20 Sára Sára Crhová
21 Anča Anna ŽŽáková
22 Verča Veronika Strnadová
23 Markéta Markéta Novotná
24 Lubošš Lubošš Veselý
25 Dan Daniel Veselý
26 Adam Adam Strnad
1 Jarda Jaroslav Babický
2 Indy Veronika Simotová
3 Faňula Františšek Babický
4 Vilík Jakub Biler
5 Katka Kateřina Babická
6 Fanda Františšek ŠŠober

Seznam účastníků oddílového   tábora T.O.JEŽCI 2007 – Námořnický

  přezdívka jméno příjmení
1 Upír Tomᚹ Joch
2 Hanča Hana Bečvářová
3 Johanka Pavlína Slováčková
4 Monča Monika ŠŠoberová
5 Tomᚹ Tomᚹ Krkošška
6 Lubošš Lubošš Veselý
7 Bára Barbora Langššádlová
8 Martin Martin Rychtařík
9 David David Miler
10 Petr Petr Žáček
11 Kája Karolína Houfková
12 Honza Jan Navrátil
13 Brouček David Novák
14 Mářa Marek Pígl
15 Petr Petr ŠŠílený
16 Lucka Lucka Strnadová
17 Barča Barbora Strnadová
18 Monča Monika Wawrová
19 Sába Sabina Stropková
20 Lída Ludmila Valdová
21 Stáňa Stanislava Schwalme
22 Dan Daniel Veselý
23 Doucha Miroslav Veselý
24 Janička Jana Babická
       
1 Jarda Jaroslav Babický
2 Indy Veronika Simotová
3 Faňula Františšek Babický
4 Vilík Jakub Biler
5 Douchová Aneta Schánělová
6 Květák    
7 Yahoodka Zuza Jahodová
8 Fanda Františšek ŠŠober
9 Puššpo Jan Petržželka
10 Peďo  Petr  Knyttl

Seznam účastníků oddílového   tábora T.O.JEŽCI 2006- Zlatokopové

  přezdívka jméno příjmení
1 Patrik Patrik Klimešš
2 Fanda Františšek ŠŠober
3 Maky Markéta Jandová
4 Hanča Hana Bečvářová
5 Upír Tomᚹ Joch
6 Míšša Michaela Hněvsová
7 Monča Monika ŠŠoberová
8 Lubošš Lubošš Veselý
9 M횹a Michaela Doššková
10 Martin Martin Rychtařík
11 David David Miler
12 Petr Petr Žáček
13 Kája Karolína Houfková
14 Tomᚹ Tomᚹ Krkošška
15 Monika Monika Wavrová
16 Honza Jan Navrátil
17 Johanka Pavlína Slováčková
18 Mirka Miroslava Ježžková
19 Mářa Marek Pígl
20 Filip Filip Zvettler
       
21 Nikita Kamila Duššková
22 Bára Barbora Langššádlová
  Vilík Jakub Biler

Seznam účastníků oddílového   tábora T.O.JEŽCI 2005- Rytířský

  přezdívka jméno příjmení
1 Nikita Kamila Duššková
2 Patrik Patrik Klimešš
3 Mirka Mirka Ježžková
4 Fanda Františšek ŠŠober
5 Vojta Vojta Hipp
6 Maky Markéta Jandová
7 Hanča Hana Bečvářová
8 Tomᚹ Tomᚹ Joch
9 M횹a Michaela Hněvsová
10 Monča Monika ŠŠoberová
11 Pavla Pavlína Slováčková
12 Verča Veronika Dvořáková
13 Lubošš Lubošš Veselý
14 Míšša Michaela Doššková
15 Martin Martin Rychtařík
16 Bára Barbora Langššádlová
17 Honza Jan ŠŠtrobl
18 Petra Petra Jedličková
19 Peťula Petra Vandělíková
20 Kuba Jakub Havel
       
  Flaiššman Stanislav Dvořák
  Vilík Jakub Biler

Seznam účastníků oddílového   tábora T.O.JEŽCI 2004 – Řecko

 

přezdívka jméno příjmení
1 Nikita Kamila Duššková
2 Patrik Patrik Klimešš
3 Mirka Mirka Ježžková
4 Baxík Martin ŠŠedivý

5

Fanda Františšek ŠŠober
6 Vojta Vojta Hipp
7 Čikita Monika Duššková
8 Maky Markéta Jandová
9 Hanča Hana Bečvářová
10 Tomᚹ Tomᚹ

Joch

11 M횹a Michaela Hněvsová
12 Monča Monika ŠŠoberová
13 Pavla Pavlína Slováčková
14 Lubošš Lubošš Veselý
15 Flaiššman Stanislav Dvořák
16 Vilík Jakub Biler

Seznam účastníků oddílového   tábora T.O.JEŽCI 2003 – Expedice Erinaceus

Číslo Přezdívka jméno příjmení
1 Nikita Kamila Dušková
2 Čikita Monika Dušková
3 Mirka Mirka Ježková
4 Baxík Martin Šedivý
5 Radar Patrik Klimeš
6 Jášoun Jan Jáša
7 Vojta Vojta Hipp
8 Fanda František Šober
9 Vítek Vítek Vobrázek
10 Drnda Denisa Bilerová
11 Maky Markéta Jandová
12 Míša Michaela Hněvsová
13 Maňas Ondřej Hošinský
14 Majda Petra Hošinská
15 Flaišman Stanislav Dvořák
  Vilík
Jakub
Biler
  Zdenka Zdenka Jášová

Seznam účastníků indiánského oddílového   tábora T.O.JEŽCI 2002

Číslo Přezdívka jméno příjmení
1 Vilík
Jakub
Biler
2 Flaišman Stanislav Dvořák
3 Anička Anna Taran
4 Copy Jakub Houfek
5 Majda Petra Hošinská
6 Medvěd Jiří Interholc
7 Nikita Kamila Dušková
8 Mirka Mirka Ježková
9 Maňas Ondřej Hošinský
10 Hříbek Martin Šusta
11 Bax Petr Šedivý
12 Martina Martina Vařilová
13 Douchová Aneta Schánělová
14 Kačka Kateřina Houfková
15 Patrik Patrik Klimeš
16 Kačka Kateřina Csóková
17 Pušpo Jan Petrželka

Seznam účastníků oddílového  námořnického tábora T.O.JEŽCI 2001

Číslo Přezdívka jméno příjmení
1 Vilík Jakub Biler
2 Flaišman Stanislav Dvořák
3 Anička Anna Taran
4 Junior Jaroslav Srba
5 Copy Jakub Houfek
6 Majda Petra Hošinská
7 Medvěd Jiří Interholc
8 Nikita Kamila Dušková
9 Martin Martin Bartuška
10 Maňas Ondřej Hošinský
11 Hříbek Martin Šusta
12 Petr Petr Šedivý
13 Viky Jaroslava Kadlecová
14 Juniorka Kristýna Srbová
15 Aneta Aneta Schánělová
16 Drnda Denisa Bilerová
17 Kačka Kateřina Houfková

Seznam účastníků oddílového pravěkého tábora T.O.JEŽCI 2000

číslo přezdívka jméno příjmení
1 Vilík Jakub Biler
2 Flaišman Stanislav Dvořák
3 Pušpo Jan Petrželka
4 Anička Anna Taran
5 Liška Eliška Dvořáková
6 Louly Luboš Helcl
7 Míša Michaela Součková
8 Junior Jaroslav Srba
9 Copy Jakub Houfek
10 Verča Veronika Dvořáková
11 Bobr Jakub Teuschel
12 Jana Jana Kadlecová
13 Majda Petra Hošinská
14 Medvěd Jiří Interholc
15 Nikita Kamila Dušková
16 Lukáš Lukáš Vávra
17 Martin Martin Bartuška
18 Tereza Tereza Koudelková
19 Maňas Ondřej Hošinský
20 Hříbek Martin Šusta
21 Petr Petr Šedivý
22 Jarka Jaroslava Kadlecová
23 Juniorka Kristýna Srbová
24 Aneta Aneta Schánělová

Seznam účastníků oddílového rytířského tábora T.O.JEŽCI 1999

Jméno a příjmení
1 )  Veronika Simotová
2 )  Petr Knyttl
3 )  František Babický
4 )  Eva Mixánová
5 )  Jakub Biler
6 )  Jiří Interholc
7 )  Ondřej Hošinský
8 )  Petra Hošinská
9 )  Jan Petrželka
10) Kristína Srbová
11) Petr Máška
12) Stanislav Dvořák
13) Jaroslav Srba
14) Martin Šusta
15) Jakub Houfek
16) Lucie Vávrová
17) Lukáš Vávra
18) Veronika Dvořáková
19) Eliška Dvořáková
20) Kamila Dušková
21) Jiří Domin
22) Luboš Helcl
23) Anna Taran
24) Petr Šedivý
25) Jakub Teuschel
26) Filip Novotný
27)Petra Pechová
28)Jana  Kadlecová
29)Jarka Kadlecová
30)Martin Bartuška

Seznam účastníků oddílového řeckého tábora T.O.JEŽCI 1998

čís jméno
1 Veronika Simotová
2 Petr Knyttl
3 František Babický
4 Eva Mixánová
5 Jakub Biler
6 Jiří Interholc
7 Ondřej Hošinský
8 Petra Hošínská
9 Jan Petrželka
10 Matěj Rychetník
11 Petr Máška
12 Stanislav Dvořák
13 Jaroslav Srba
14 Jan Schiller
15 Martin Šusta
16 Jakub Houfek
17 Lucie Vávrová
18 Lukáš Vávra
19 Petra Pechová
20 Martin Štěpka
21 Filip Novotný
22 Jitka Schacková
23 Veronika Dvořáková
24 Eliška Dvořáková