„Soutěž o nej…list“

Napsal: Jarda | Dne: 24.11.2020

Kategorie: Novinky On line schůzky

"Soutěž o nej...list"

A máme tu další tradiční oddílovou soutěž, která je poprvé letos v on-line podobě. Vaším úkolem je najít nej…..list, který by byl schopen soutěžit za vás v jedné z vyhlášených kategorií. Tento list vám může přinést vítězství.

Vyhlášené kategorie

Největší

Nejbarevnější

Nejmenší

Nejzajímavější

Nejošklivější

Nejděravější

Nejflekatější

Nejdelšostonkovatější

Jak na to?

Venku najdeš list, který se ti bude líbit, ale hlavně tě hned napadne do jaké kategorie by si ho zařadil. List si vyfotíš a obrázek pošleš s popisem, z jakého stromu, nebo keře list je a do jaké kategorie ho zařazuješ, a pokud list soutěží v kategorii „Nejmenší a nebo největší“ nezapomeň ho vyfotit i z pravítkem a nebo metrem, abychom mohli později list vyhodnotit.

Vyhodnocení

Hra končí napadnutím prvního sněhu v Budějovicích, ale musí se alespoň 15 minut udržet bílo a to až v měsíci prosinci. Takže hra může skončit třeba už prvního prosince ale třeba také až na vánoce, podle toho, jak bude počasí „příznivé“. Potom se vyhodnotí z každé kategorie to nejlepší a samozřejmě obdržíte všichni krásný diplomek do cancáků s kategorií a pořadím umístění vašeho lístečku. Ale POZOR, je tu ještě hlavní cena!!!!!! Tou bude skvělá věc na tábor, nebo výpravy, která vám určitě udělá radost. Celkem to budou 3 věci. No a jak se určí, kdo hlavní cenu vyhrál? Může jí vyhrát totiž každý, kdo se hry zúčastní a vůbec nemusí jeho list vyhrát ani jednu kategorii. Za každý soutěžní list v kategorii totiž získáte jeden lísteček s vašim jménem, který bude vhozen do losovacího osudí o hlavní cenu. Takže samozřejmě máte větší šanci, čím budete mít více obsazených kategorií. Maximální počet lístečků s vašim jménem je tedy stejný jako počet kategorií což je 8.

Soutěžní listy už jsou zde

Největší

první list zaslala Hedvika a je z Pavlovnie plstnaté a měří 30 cm

a máme tu další největší list od Aničky

Nejmenší

První nejmenší list nominoval do této kategorie Prófa a je z Lípy srdčité a má něco málo přes dva centimetry

další nejmenší list poslal Sova a je to list z Brusnice borůvky

Další nejmenší lísteček posílá Markéta a je z Brusnice brusinky a měří 7 mm

Anička nám zaslala i další nejmenší list tentokrát z břečťanu

Nejflekatější

první nejflekatější list do soutěže nám poslala Markéta. List je z dubu a uvidíme, jestli bude mít nějakou konkurenci.

Nejdelšostonkovatější

První list do této kategorie nám poslala Kačí a není jen tak ledajaký. Je ze vzácného stromu Gingo biloba a navíc je to z toho u naší klubovny.

Další list s nejdelším stonkem nám poslal Kozel

V této kategorii se s listy roztrhl pytel. Další list nominoval Sova

Nejošklivější

První list v této kategorii je list z malinovníku žlutého a poslal ho Kozel